Inloggen gebruikers-id: wachtwoord: wachtwoord vergeten? inloggen docenten
print deze pagina

Taste wint Pragma jaarprijs

Donderdag 9 oktober jl. werd voor de derde keer de Pragma-prijs voor de beste campagne van de aangesloten bureaus uitgereikt. Het ingezonden werk werd tentoongesteld in de Hogeschool Utrecht, waar studenten commerciele economie de publiekprijs gaven aan een campagne van Crossmarks.

De vakjury, bestaande uit Martin van der Sluis (programmanager bij SRM) en Luuk Ros (hoofdredacteur Marketingtribune) kwamen na een strenge doch rechtvaardige jurering eensluidend tot een andere winnaar: bureau Taste met een campagne voor Bunnies Shoes BV.

Het hoofdmerk Bunnies werd daarbij uit de markt gehaald en vervangen door twee nieuwe merken: Trackstyle en Twins. De beoordeelde campagne was gericht op de handel, de consumentencampagne volgt binnenkort. De jury vond de campagne zowel qua strategie, creatieve invulling als effect zeer geslaagd.

Dit schreef Marketingtribune >>>
Meer hierover op Reclameweek >>>

print deze pagina